Yunak Evleri CNN International'ın en iyi butik otel anketinde birinci secildi ! - Hürriyet

Aktiviteler

 

SERVİSLER


Aktiviteler: Yukardaki aktiviteler hakkında daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Turlar ve Rehberli Turlar:
Konuklarımız için özgün, kişiye özel ve grup turlar organize edilmektedir.

Transfer: Türk Hava Yolları TK 2010, TK 2012 , TK 2014 , TK 2018 , TK 2026 , TK 7290 , TK 2006 , TK 2008 Pegasus PC 162 , PC 166, PC 164 uçuşları için ücretsiz geliş transferi Yunak Evleri tarafından sağlanmaktadır. Atlas Jet ve Sun Express uçuşlarına firma tarafından transfer sağlandığı durumda rezervasyonunuzu yapabiliriz. Diğer tüm uçuşlar için özel transfer rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Dönüş transferleriniz de otelimizce organize edilmekte olunup , kişi başı 10 USD'dir.

Araç Kiralama:
Uygun fiyatlarla, hava alanı ya da Yunak Evleri'nde teslim alıp bırakma opsiyonu ile araç kiralayabilirsiniz.

Restoranlar: Yunak Evleri bünyesinde bulunan kapalı mekan ve teras restoranlarımızda yöreye özgü geleneksel yemekler servis edilmektedir. Ürgüp ve çevresinde önerebileceğimiz restoranlar sizleri beklemektedir.

Türk Gecesi: Kapadokya, ülkemizin en iyi halk oyunu gösterilerine ev sahipliği yapar. Anadolu'nun çeşitli yörelerinden gelmiş farklı renklere sahip folklörüne tanık olurken farklı bir gece yaşayabilirsiniz.

Evlilik & Balayı: Bir çok çift romantik günlerini Yunak Evleri'nde geçirmeyi tercih ediyor. Özel programınızı planlamanız için size yardımcı olmaktan keyif duyacağız.Yunak Evleri, düğününüzü hem sizin, hem konuklarınız için unutulmaz kılacak büyülü ve romantik bir ortam sunar. Düğün planlaması ve / veya balayı programı seçeneklerimiz için bize ulaşın.

Konferanslar: 10 kişiden 60 kişiye kadar kapasiteli toplantı odalarımız bulunmaktadır. Talep doğrultusunda white board , video , TV , elektronik white board , PC data projection ve overhead projection, toplantı odalarına dahil edilir. Çay, öğle yemeği , aksam yemeği ve kokteyl partileri, isteğiniz doğrultusunda otelimiz bünyesindeki mutfağımızda hazırlanıp servis edilir.


HİZMETLER


Telefon: Her odamızda bulunan telefonlarla, yurtiçi ve yurtdışı direk görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Faks: Ücretsiz faks hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Televizyon: Geniş bir film koleksiyonundan seçeceğiniz filmleri izleyebilceğiniz ev sineması sistemi ve uluslararası kanalların da yer aldığı geniş ekran televizyonumuz, konağımızda kullanımınıza açıktır.Bunun yanı sıra bütün odalarimizda LCD televizyon mevcuttur.

İnternet: Ücretsiz kablosuz internet erişimi ve bilgisayar bulunmaktadır.

Çamaşırhane: Çamaşır yıkama ve ütü hizmeti.

Kütüphane: Kapadokya ve Türkiye ile ilgili yayınlar.

Muzik Odası: Klasik, Blues ve Jazz eserler içeren geniş CD koleksiyonu.

Toplantı Odası: Konakta size özel toplantı odası.

 


İLKELER


Rezervasyon ve Onay: Telefon, faks, e-mail ya da seyahat acentanız aracılığı ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. 48 saat içinde rezervasyon talebinize yanıt verilecektir. Rezervasyonunuzun kesinleştirilmesi için ön ödeme ya da kredi kartı bilgisi gerekmektedir.

İptal: Rezervasyon, tarihinden 14 gün önceye kadar iptal edilebilir.

KDV: Konaklama fiyatımıza %8, diğer hizmetlere %18 KDV dahildir.

Resepsiyon: 24 saat boyunca açıktır.

Check-in: 13:00.

Check-out: Haftaiçi sabah 10:00, haftasonu  sabah 11:00

Ödeme: Nakit, Kredi Kartı, Seyahat Çekleri

Kredi Kartları: Visa, MasterCard, AmEx

Bet Siteleri
Mariobet
betigo
site by abcmedya